Areál zařízení

Exteriér

Budova je dvoupatrová, má bezbariérový přístup. V celém Domově seniorů Jankov je zřízen bezdrátový tísňový systém sestra - klient, který umožňuje přivolání pomoci zdravotní sestry, pracovnice v sociálních službách. Součástí Domova seniorů Jankov je rozsáhlá okrasná zahrada pro odpočinkovou činnost uživatelů soc. služeb.

Venkovní prostory jsou monitorovány kamerovým systémem. Domov seniorů Jankov  byl rekonstruován. V budově byla vyměněna okna, provedeno zateplení budovy.

Prohlédněte si náš domov virtuálně

Interiér

Pokoje jsou dvoulůžkové, pouze 1 pokoj je  čtyřlůžkový, 7 pokojů je jednolůžkových, z  toho 2 jednolůžkové pokoje mají společnou kuchyňku a sociální zařízení, 3 pokoje jsou typu garsoniery.

Vybavení pokojů je standardní: lůžko, noční stolek, lampička, umývadlo se zrcadlem, šatní skříň, lednička, televize, stůl, židle. Všichni klienti DSJankov mají klíč od svého pokoje. Klienti si mohou dovybavit pokoj svým nábytkem. Pro Tv přijímace-společná anténa. Každý zájemnce o tuto službu si může s sebou vzít věci, které mu připomínají domov. Vybavení klienta pro pobyt na odlehčovací službě – přiměřeně roční době a délce pobytu.

V prvním patře budovy je 17 pokojů pro mobilní klienty, ordinace lékaře, kancelář sociální pracovnice, společenská místnost, dílna ručních prací, společné sociální zařízení, koupelny. Lékař ordinuje v Domově seniorů Jankov v pondělí a ve čtvrtek.

Druhé patro -  15 pokojů, sesterna, místnost paliativní péče, kancelář soc. pracovnice, terasa, společné soc. zařízení, koupelny, terasa.
top