Nelinka

21. 08. 2020 v 22:24 hodin

Dnes přinášíme z našeho domova seniorů moc smutnou zprávu 😿. V odpoledních hodinách dnes 22. srpna jsme se museli rozloučit a nechat odejít naší 14 letou fenku labradora Nelinku odešla za duhový most do psího nebe........

Vidím, že pláčeš, protože je čas, abych odešel. Prosím, nebreč. Chci ti něco vysvětlit.
Jsi smutný, protože odcházím, ale jsem rád, že jsem tě poznal.Vím, že jsi smutný z mého odchodu, ale musím jít.
Musíš vědět, že my zvířata žijeme přítomností intenzivně a jsme velmi moudří: užíváme si každý den každou maličkost a rychle zapomeneme na špatnou minulost. Naše životy začínají, když poznáme lásku, stejnou lásku, kterou jsi mi dal, můj anděl bez křídel se dvěma nohama.

Už žádný pláč, prosím. Odcházím šťastný. Mám v paměti jméno, které jsi mi dal, a teplo tvého domu, které se nyní stalo mým. Vnímám zvuk tvého hlasu, který ke mně mluví, i když ne vždy rozumím tomu, co mi říkáš.
Nosím ve svém srdci všechna hlazení, která jsi mi dal.
Všechno, co jsi udělal, bylo pro mě velmi vzácné a já ti neustále děkuji, nevím, jak ti to říct, protože nemluvím tvým jazykem, ale určitě v mých očích uvidíš mou vděčnost.
Pamatuj, jak silná je moje láska

Dnes večer, když se podíváte na oblohu a uvidíte blikající hvězdu, chci, abyste věděli, že jsem ten, kdo bliká, abych vás upozornil, že jsem dorazil dobře a poděkoval za všechnu lásku, kterou jste mi dali ".

Teď se loučím, ale není to opravdové '' sbohem '' ale raději '' uvidíme se později ".
Existuje zvláštní nebe pro lidi jako jsi ty, a život vás odmění tím, že nás tam najdeš
Ty sis mě vybral a já Tě budu milovat do konce svého života.

Budu na tebe čekat!😭💋

Když naposledy pohlédnu do Tvých očí, které budou plné slz, pak vím, že můj život měl smysl, neboť já miloval Tebe a ty jsi miloval mě. DĚKUJI VAŠE NELINKA
top